Beauty Box lipanj - prvi dojmovi

by - Friday, June 30, 2017

Dva najdraža roza ruža

by - Thursday, June 29, 2017

Lancôme Advanced Génifique Yeux Light-Pearl Eye-Illuminator

by - Saturday, June 24, 2017

Oriflame Optimals Even Out | Illuminating serum - prvi dojmovi

by - Saturday, June 17, 2017

Oriflame | Amber Elixir Crystal

by - Tuesday, June 13, 2017

Hello Beauty | Detangling četka za kosu s baršunom

by - Sunday, May 14, 2017

Salvia Kornati | Hidrolat i Eterično ulje kadulje

by - Saturday, May 06, 2017

theBalm | INSTAIN blush - Toile

by - Thursday, May 04, 2017

Cien Tropical Summer | Gel i ulje za depiliranje - prvi dojmovi

by - Sunday, April 30, 2017

EOS | Coconut milk

by - Tuesday, April 25, 2017

L'Oréal Elseve Extraordinary Clay | šampon i maska

by - Sunday, April 23, 2017

Afrodita | 4D Collagen

by - Thursday, April 13, 2017

Oriflame | 50 godina postojanja i nova brend ambasadorica - Nina Badrić

by - Saturday, April 08, 2017

Hair Care Routine + Favorites

by - Thursday, April 06, 2017

theBalm | Nude Dude

by - Sunday, April 02, 2017

PERLET | Otvorenje showrooma

by - Monday, March 27, 2017

Catrice | Nekoliko novih proizvoda za proljeće/ljeto

by - Tuesday, March 14, 2017

The Body Shop | Shea hand cream

by - Tuesday, March 07, 2017

Bag essentials | Osnovni sadržaj torbe

by - Friday, March 03, 2017

theBalm | Black eyeliner & Nude lipstick

by - Wednesday, February 22, 2017

Oriflame | Miss Giordani

by - Thursday, February 09, 2017

Rimmel | Rain rain go away

by - Monday, February 06, 2017

Estée Lalonde | Bloom: Navigating Life and Style - moji dojmovi

by - Wednesday, February 01, 2017

tianDe | Prirodna spužva "Konjac"

by - Wednesday, January 25, 2017

theBalm | Meet Matt(e) Hughes - Charming

by - Thursday, January 19, 2017